Menu
Strona główna Napisz do nas O nas Oferta Zamawiam Kontakt PRODRYNPRODRYN
O nas
PRODRYN

Firma PAKTER PRODRYN to znane od 50-ciu lat Przedsiębiorstwo Papierniczo-Poligraficzne. Zakład od lat 70-tych specjalizuje się w produkcji papieru do aparatury kontrolno-pomiarowej, w postaci rolek, arkuszy i papieru kołowego. Z uwagi na to, że w naszym zakładzie odbywa się nadruk i nawijanie papieru na rolki, możemy wyprodukować każdy rodzaj taśmy szerokości 40 mm - 400 mm i nawinąć odpowiednią ilość metrów według życzenia użytkownika.
Do produkcji rolek używamy najwyższej klasy papieru o gramaturze 40 g/m², które stosowane są w urządzeniach takich firm jak: LUMEL, KFAP, SIEMENS, HONEYWELL i innych. Na oferowanym przez nas papierze możemy umieścić dodatkowe informacje: pionowy zegar, poziome linie metryczne i calowe.
Papier kołowy i arkusze drukowane są na kredzie o gramaturze 90-120 g/m 2 w kilkudziesięciu rodzajach w zależności od potrzeby zamawiającego.


W chwili obecnej skupiamy się na kompleksowym podejściu do klienta. Wykonujemy przede wszystkim usługi druku cyfrowego i offsetowego oraz opakowania z tektury litej o gramaturze aż do 400g/m2.